Contact per mail

Woensdag 1 november 2017

Tip!


Wilt u iets vragen of mededelen aan onze leerkrachten dan kunt u het beste
rechtstreeks met ze mailen. Ons algemene emailadres is hier namelijk minder geschikt voor!


Dit zijn alle belangrijke email-adressen:


Jantje Ketelaar        j.ketelaar@sooog.nl
Wendy Dieterman    w.dieterman@sooog.nl
Harma Wegman       h.wegman@sooog.nl
Gineke Sebens        g.sebens@sooog.nl
Doreen Oostvogel    d.oostvogel@sooog.nl
Sylvia Metselaar      s.metselaar@sooog.nl
Menno Veld             m.veld@sooog.nl
Geert Kenter           g.kenter@sooog.nl
Alie Rona                a.rona@sooog.nl
Koos Hageman        k.hageman@sooog.nl
Lucas Mulder           l.mulder@sooog.nl
Peter Vos                p.vos@sooog.nl
Dilan Cornelisse      d.cornelisse@sooog.nl
Annet Kriessan        a.kriessan@sooog.nl

Terug

Jachtlaan 21

9675 JA Winschoten

0597 - 416188 (2 lijnen)

obsdekleinedollard@nullsooog.nl